صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

از شرکت گاز هرمزگان در امر نماز تقدیر شد

از شرکت گاز استان هرمزگان در امر اقامه نماز از بین دستگاه های اجرایی استان در سال 98، توسط ستاد اقامه نماز استان تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،در آیینی با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام اعتمادی،مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان از تلاش های فواد حمزوی، مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان به دلیل اهتمام ویژه ایشان و همکارانشان در ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز  در آن مجموعه  از سوی ستاد اقامه نماز استان تقدیر شد.

گفتنی است  در آیینی که که 27 اسفند ماه 99 با حضور  جمعی از مدیران اجرایی استان و دبیران نماز آن دستگاه ها  در فرهنگسرای طوبی برگزار شد،شرکت گاز استان هرمزگان در سال ۹۸، یکی از دستگاه های شایسته تقدیر در بحث نماز معرفی شد و  با هماهنگی های انجام شده،مسعود ناصری، دبیر نماز شرکت گاز، لوح تقدیر مدیر عامل را به نمایندگی از وی از حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و مشاور استاندار ، دریافت کرد.

 

شایان ذکر است ارزیابی دستگاههای اجرایی در امر نماز  سالانه از طریق بارگذاری گزارش و مستندات مربوطه در بستر سامانه سجاده انجام می شود و کمیته ارزیابی ستاد اقامه نماز استان  بر اساس این محتواهای بارگذاری شده، اقدام به ارزیابی و انتخاب دستگاه های برتر در امر نماز می نماید.

 

گفتنی است، شرکت گاز استان هرمزگان سال گذشته نیز در ارزیابی های انجام شده از سوی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان مورد تقدیر قرار گرفت.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/28 - ١٨:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 79

خروج
تصاویر منتخب