صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان بمناسبت روز مهندس

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، با صدور پیامی پنجم اسفند و روز مهندس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،فواد حمزوی،مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان با صدور پیامی، پنجم اسفند و روز مهندس را تبریک گفت.  

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

پنجم اسفند ماه سالروز گرامی داشت خواجه نصیرالدین طوسی،ستاره شناس،منجم،معمار و یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران درج شده  و بی شک  این روز یادآور تلاش و خلاقیت مهندسان این مرز و بوم در سراسر ایام سال است.

 

روز مهندس، روز تجلیل از استعداد، توان و اراده افرادی است که در مسیر اعتلا، پیشرفت و شکوفایی کشور به ویژه صنعت گاز از هیچ تلاشی فروگذار نبوده  و به خصوص در این یک سال اخیر علی رغم این که  با بیماری فراگیر کرونا دست و پنجه نرم می کنیم ، مهندسین عزیز این صنعت نه تنها عرصه را خالی نگذاشته  بلکه با همتی والاتر و مصمم تر مشغول به انجام وظایف محوله هستند تا انرژی پایدار برای مردمان عزیزمان و به خصوص مراکز ارایه دهنده خدمات درمانی،مهیاو از رفت و آمدهای غیر ضروری هم میهنان نیز کاسته شود.

 

  اینجانب فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی کشور و به خصوص مهندسان شرکت گاز استان هرمزگان، توفیق روزافزون این قشرپرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

              فواد حمزوی

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/05 - ١٠:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 49

خروج
تصاویر منتخب